.. - Prsten s oranžovo hnědým diamantem 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamant 1,00 ct

Barva: nat. fancy dark orangy brown

Čistota: I1

Velikost prstenu 54.

Přiložen certifikát Gem Report Antwerp.

Stav: Nový, nenošený. Ručne vyrobený zlatníkem.

vydraženo certifikát
..
123373. Prsten s oranžovo hnědým diamantem 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,80 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:42:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč