.. - Náramek s granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 18 cm, hrubá hmotnost 25,87 g
draží se

..

123261. Náramek s granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 18 cm, hrubá hmotnost 25,87 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby:

.. - Stahovací kroužek, velikost 4 cm, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,35 g
draží se

..

123262. Stahovací kroužek, velikost 4 cm, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,35 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náhrdelník ve tvaru lyry, zlato 585/1000, osazen 7 rubíny a 2 zirkony, délka 42 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,25 g
draží se

..

123263. Náhrdelník ve tvaru lyry, zlato 585/1000, osazen 7 rubíny a 2 zirkony, délka 42 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,25 g

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby:

.. - Sbírkový citrín 45,075 ct
draží se

..

123264. Sbírkový citrín 45,075 ct

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční briliant 0,67 ct
draží se certifikát

..

123265. Investiční briliant 0,67 ct

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g
draží se

..

123266. Náušnice, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 2,45 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby:

.. - Luxusní prsten s přírodními diamanty 1,48 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,93 g
draží se doporučujeme certifikát

..

123267. Luxusní prsten s přírodními diamanty 1,48 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,93 g

Aktuální příhoz: 43 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g
draží se

..

123268. Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g

Aktuální příhoz: 16 000 Kč

Konec dražby:

.. - Set prstenu a náušnic, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 5,04 g
draží se

..

123269. Set prstenu a náušnic, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 5,04 g

Aktuální příhoz: 4 400 Kč

Konec dražby:

.. - Sbírkový citrín 48,00 ct
draží se

..

123270. Sbírkový citrín 48,00 ct

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby:

.. - Plnící pero zn. Eclipse, obecný kov, hrubá hmotnost 16,85 g

..

123271. Plnící pero zn. Eclipse, obecný kov, hrubá hmotnost 16,85 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Souprava náhrdelníku a náušnic, kameny "tygří oko", délka náhrdelníku 43 cm, obecný kov

..

123272. Souprava náhrdelníku a náušnic, kameny "tygří oko", délka náhrdelníku 43 cm, obecný kov

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, obecný kov, 6 jantarů, délka 19 cm, hrubá hmotnost 40,80 g

..

123273. Náramek, obecný kov, 6 jantarů, délka 19 cm, hrubá hmotnost 40,80 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby:

.. - Záhněda
draží se

..

123274. Záhněda

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby:

.. - Otevírací medailon, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,00 g

..

123275. Otevírací medailon, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 4,00 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm,  hrubá hmotnost 18,75 g
draží se

..

123276. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", délka 18 cm, hrubá hmotnost 18,75 g

Aktuální příhoz: 16 000 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 40 cm, hrubá hmotnost 5,50 g
draží se

..

123277. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 40 cm, hrubá hmotnost 5,50 g

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Konec dražby:

.. - Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g
draží se

..

123278. Dvojitý řetízek, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,70 g

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Konec dražby:

.. - Tanzanit 2,69 ct
draží se certifikát

..

123279. Tanzanit 2,69 ct

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g
draží se

..

123280. Náramek, délka 19 cm, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 35,55 g

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby:

.. - Korálový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 40 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,00 g

..

123281. Korálový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 40 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,00 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Přívěšek, 6 kamenů, 5 tyrkysů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,40 g
draží se

..

123282. Přívěšek, 6 kamenů, 5 tyrkysů, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,40 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby:

.. - Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g
draží se

..

123283. Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g
draží se

..

123284. Náramek, zlato 585/1000, osázeno 5 růženíny, délka 19 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 8,95 g

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g
draží se

..

123285. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 3,64 g

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g
draží se

..

123286. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby:

.. - Luxusní designový prsten se smaragdem 8,66 ct a přírodními diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,12 g

..

123287. Luxusní designový prsten se smaragdem 8,66 ct a přírodními diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,12 g

Aktuální příhoz: 24 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
draží se certifikát

..

123288. Prsten s diamantem 0,92 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Aktuální příhoz: 18 000 Kč

Konec dražby:

.. - Záhněda mimořádné kvality 53,5 ct
draží se

..

123289. Záhněda mimořádné kvality 53,5 ct

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby:

.. - Set prsten a náušnice, prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56. Hrubá hmotnost 1,34 g. Náušnice jsou z obecného kovu.
draží se

..

123290. Set prsten a náušnice, prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56. Hrubá hmotnost 1,34 g. Náušnice jsou z obecného kovu.

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby:

Prim - Pánské hodinky Prim - Meteorit
draží se

Prim

123291. Pánské hodinky Prim - Meteorit

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby:

.. - 2x mooissanit 1ct každý
draží se certifikát

..

123292. 2x mooissanit 1ct každý

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,94 g
draží se

..

123293. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,94 g

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g
draží se

..

123294. Náušnice, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,25 g

Aktuální příhoz: 6 500 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g
draží se

..

123295. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 18 cm, hrubá hmotnost 3,60 g

Aktuální příhoz: 3 500 Kč

Konec dražby:

.. - Luxusní prsten s přírodními diamanty 3,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,81 g
draží se top doporučujeme certifikát

..

123296. Luxusní prsten s přírodními diamanty 3,30 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,81 g

Aktuální příhoz: 130 000 Kč

Konec dražby:

.. - Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g
draží se

..

123297. Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 44 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 27,55 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g
draží se

..

123298. Náramek, osazen 13 drahokamy a polodrahokamy, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 18,35 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 1,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,40 g
draží se certifikát

..

123299. Prsten s diamantem 1,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,40 g

Aktuální příhoz: 33 000 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční oranžový diamant 0,93 ct
draží se top certifikát

..

123300. Investiční oranžový diamant 0,93 ct

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby:

.. - Dámské hodinky PAN, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,35 g
draží se

..

123301. Dámské hodinky PAN, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 12,35 g

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g
draží se

..

123302. Náramek s motivy ptáků, zlato 585/1000, délka 18 cm, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 21,40 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g
draží se

..

123303. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční briliant 0,43 ct
draží se certifikát

..

123304. Investiční briliant 0,43 ct

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
draží se certifikát

..

123305. Prsten s tanzanity 12,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, délka 6 cm, zlato 585/1000, 700/1000, hrubá hmotnost 10,10 g
draží se

..

123306. Náramek, délka 6 cm, zlato 585/1000, 700/1000, hrubá hmotnost 10,10 g

Aktuální příhoz: 9 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g
draží se certifikát

..

123307. Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

Aktuální příhoz: 9 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g
draží se certifikát

..

123308. Prsten s diamantem 0,62 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,85 g

Aktuální příhoz: 20 000 Kč

Konec dražby:

.. - Perlový náhrdelník, délka 51 cm, hrubá hmotnost 8,91 g

..

123309. Perlový náhrdelník, délka 51 cm, hrubá hmotnost 8,91 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice s tanzanity 2,50 ct a diamanty 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g
draží se certifikát

..

123310. Náušnice s tanzanity 2,50 ct a diamanty 1,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,50 g

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby: