.. - Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g

Diamant 5,47 ct

Barva: F

Čistota: VS2

Velikost prstenu 54

Přiložen certifikát IGI.

vydraženo certifikát
..
123368. Prsten s laboratorním diamantem 5,47 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,91 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:37:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:170 000 Kč