.. - Prsten s rubínem 0,70 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Rubín 0,70 ct, země původu Mianmar. Špičková barva i čistota. Raritní kámen díky barvě i původu bez úprav.

Diamanty 0,40 ct, 45 kamenů 0,115 cm.

Barva: DEF

Čistota: VSI

Velikost prstenu 56

Nový, nenošený.

..
123370. Prsten s rubínem 0,70 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,90 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:41:27
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč