Minimalistické náušnice s 1,56 ct diamanty rozzáří každý design.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 2 ks
Tvar/brus: Round Brilliant
hmotnost: 1,56 ct
barva: G - H
čistota: VS1
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 2,17 g
velikost náušnic:
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological centers Izrael (GCI)
Odhad ceny dle znalce 8.000,- Euro
Bílé diamanty jsou nejznámější a nejcennější drahokamy na světě. Jedná se o extrémně tvrdý a výjimečně krásný a lesklý minerál.