.. - Designový minimalistický prsten s přírodním diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost
draží se doporučujeme certifikát

..

123211. Designový minimalistický prsten s přírodním diamantem 2,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost

Aktuální příhoz: 65 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:00:00

.. - Investiční tanzanit 3,98 ct
draží se certifikát

..

123212. Investiční tanzanit 3,98 ct

Aktuální příhoz: 2 400 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:01:00

.. - Prsten s emeraldy 1 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se certifikát

..

123213. Prsten s emeraldy 1 ct a diamanty 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:02:00

.. - Náušnice, osazené 44 granáty, obecný kov, hrubá hmotnost 3,65 g
draží se

..

123214. Náušnice, osazené 44 granáty, obecný kov, hrubá hmotnost 3,65 g

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:03:00

.. - Disney zajíc Dupík s brilianty 0,53 ct, granáty 0,24 ct a rubíny 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,82 g

..

123215. Disney zajíc Dupík s brilianty 0,53 ct, granáty 0,24 ct a rubíny 0,01 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,82 g

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:04:00

.. - Prsten, osazen 7 kameny, velikost 54, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,55 g
draží se

..

123216. Prsten, osazen 7 kameny, velikost 54, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 5,55 g

Aktuální příhoz: 6 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:05:00

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g
draží se

..

123217. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,65 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:06:00

.. - Manžetové knoflíky, zlato, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", osazené 2 rubíny, hrubá hmotnost 5,13 g
draží se

..

123218. Manžetové knoflíky, zlato, značeno platnou puncovní značkou Z-34 "lyra", osazené 2 rubíny, hrubá hmotnost 5,13 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:07:00

.. - Dámské náramkové hodinky značky Greiner, délka pásku 20 cm, bez záruky chodu

..

123219. Dámské náramkové hodinky značky Greiner, délka pásku 20 cm, bez záruky chodu

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:08:00

.. - Investiční diamant 1,04 ct
draží se

..

123220. Investiční diamant 1,04 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:09:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 54, hrubá hmotnost 5,78 g
draží se

..

123221. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 54, hrubá hmotnost 5,78 g

Aktuální příhoz: 3 900 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:10:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,76 g
draží se

..

123222. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,76 g

Aktuální příhoz: 2 700 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:11:00

.. - Set prsten, přívěšek, náušnice, všechny osazené akvamaríny, stříbro 925/1000, všechny značeny platnou puncovní značkou "kozlík", velikost prstene 58, hrubá hmotnost 9,44 g

..

123223. Set prsten, přívěšek, náušnice, všechny osazené akvamaríny, stříbro 925/1000, všechny značeny platnou puncovní značkou "kozlík", velikost prstene 58, hrubá hmotnost 9,44 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:12:00

.. - Smaragd

..

123224. Smaragd

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:13:00

.. - Korálový náhrdelník, délka 43 cm
draží se

..

123225. Korálový náhrdelník, délka 43 cm

Aktuální příhoz: 1 200 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:14:00

.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,09 ct a brilianty 0,78 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,00 g
draží se certifikát

..

123226. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,09 ct a brilianty 0,78 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,00 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:15:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", 4 diamanty, 5 ct, velikost 55, hrubá hmotnost 2,06 g
draží se

..

123227. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", 4 diamanty, 5 ct, velikost 55, hrubá hmotnost 2,06 g

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:16:00

.. - Akvamarín 2,01 ct a ortoklas 6,35 ct
draží se

..

123228. Akvamarín 2,01 ct a ortoklas 6,35 ct

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:17:00

.. - Náušnice, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "váhy", hrubá hmotnost 0,45 g

..

123229. Náušnice, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "váhy", hrubá hmotnost 0,45 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:18:00

.. - Náušnice, zlato 460/1000, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 3,85 g
draží se

..

123230. Náušnice, zlato 460/1000, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 3,85 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:19:00

.. - Prsten s jantarem, velikost 53, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 3,75 g

..

123231. Prsten s jantarem, velikost 53, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 3,75 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:20:00

.. - Plnící pero zn. Eclipse, obecný kov, hrubá hmotnost 18,45 g

..

123232. Plnící pero zn. Eclipse, obecný kov, hrubá hmotnost 18,45 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:21:00

.. - Prsten, zlato 750/1000, velikost 74, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se

..

123233. Prsten, zlato 750/1000, velikost 74, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:22:00

.. - Designový minimalistický prsten s přírodním diamantem 1,74 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,83 g

..

123234. Designový minimalistický prsten s přírodním diamantem 1,74 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,83 g

Aktuální příhoz: 21 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:23:00

.. - Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 38 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g

..

123235. Perlový náhrdelník, zlato 585/1000, délka 38 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:24:00

.. - Dívčí prsten osazen 2 kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 57, hrubá hmotnost 1,12 g
draží se

..

123236. Dívčí prsten osazen 2 kameny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 57, hrubá hmotnost 1,12 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:25:00

.. - Náramek, zlato 585/1000, celková délka 20 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,05 g
draží se

..

123237. Náramek, zlato 585/1000, celková délka 20 cm, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,05 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:26:00

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,98 g
draží se

..

123238. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,98 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:27:00

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 48 cm, hrubá hmotnost 4,21 g
draží se

..

123239. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 48 cm, hrubá hmotnost 4,21 g

Aktuální příhoz: 4 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:28:00

.. - Luxusní minimalistické náušnice s přírodními diamanty 1,56 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,17 g
draží se top certifikát

..

123240. Luxusní minimalistické náušnice s přírodními diamanty 1,56 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,17 g

Aktuální příhoz: 43 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:29:00

.. - Pánský prsten s onyxem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 67, hrubá hmotnost 4,83 g
draží se

..

123241. Pánský prsten s onyxem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 67, hrubá hmotnost 4,83 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:30:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 7 zirkony, velikost 59, hrubá hmotnost 4,99 g
draží se

..

123242. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 7 zirkony, velikost 59, hrubá hmotnost 4,99 g

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:31:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 2 zirkony, velikost 58, hrubá hmotnost 1,79 g
draží se

..

123243. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 2 zirkony, velikost 58, hrubá hmotnost 1,79 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:32:00

.. - Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,10 g
draží se certifikát

..

123244. Prsten s diamanty 1,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,10 g

Aktuální příhoz: 21 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:33:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen 6 zirkony, velikost 53, hrubá hmotnost 3,83 g
draží se

..

123245. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen 6 zirkony, velikost 53, hrubá hmotnost 3,83 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:34:00

.. - Přívěšek mince, Magyar Királyság 10 korona, 1892, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g
draží se

..

123246. Přívěšek mince, Magyar Királyság 10 korona, 1892, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,55 g

Aktuální příhoz: 4 300 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:35:00

.. - Ametyst
draží se

..

123247. Ametyst

Aktuální příhoz: 700 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:36:00

.. - Náramek s diamanty 2,79 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,30 g
draží se certifikát

..

123248. Náramek s diamanty 2,79 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,30 g

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:37:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, velikost 58, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g
draží se

..

123249. Prsten, zlato 585/1000, velikost 58, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:38:00

.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 2,20 ct a diamanty 0,59 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,00 g
draží se certifikát

..

123250. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 2,20 ct a diamanty 0,59 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,00 g

Aktuální příhoz: 3 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:39:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen zirkonem, velikost 56, hrubá hmotnost 3,59 g
draží se

..

123251. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen zirkonem, velikost 56, hrubá hmotnost 3,59 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:40:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, osazen zirkonem, velikost 53, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g
draží se

..

123252. Prsten, zlato 585/1000, osazen zirkonem, velikost 53, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g

Aktuální příhoz: 3 800 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:41:00

.. - Řetízek s přívěskem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g
draží se

..

123253. Řetízek s přívěskem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g

Aktuální příhoz: 1 900 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:42:00

.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", osazen 13 kameny(dva chybí), velikost 52, hrubá hmotnost 2,36 g
draží se

..

123254. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", osazen 13 kameny(dva chybí), velikost 52, hrubá hmotnost 2,36 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:43:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen zirkonem, velikost 59, hrubá hmotnost 1,01 g

..

123255. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen zirkonem, velikost 59, hrubá hmotnost 1,01 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:44:00

.. - Investiční tanzanit 4,25 ct
draží se certifikát

..

123256. Investiční tanzanit 4,25 ct

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:45:00

.. - Křížek, přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,50 g
draží se

..

123257. Křížek, přívěšek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,50 g

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:46:00

.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 56, hrubá hmotnost 3,67 g
draží se

..

123258. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 56, hrubá hmotnost 3,67 g

Aktuální příhoz: 2 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:47:00

.. - Luxusní designové náušnice s tanzanity 2,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,29 g
draží se certifikát

..

123259. Luxusní designové náušnice s tanzanity 2,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,29 g

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:48:00

.. - Přívěšek ve tvaru buldočka, korál, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", hrubá hmotnost 1,45 g
draží se

..

123260. Přívěšek ve tvaru buldočka, korál, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", hrubá hmotnost 1,45 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 18.09.2024 20:49:00