.. - Prsten s rubínem 0,615 ct a safírem 0,985 ct a diamanty 0,34 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 0,34 ct

Barva: DEF

Čistota: VSI

Velikost prstenu 56

..
123374. Prsten s rubínem 0,615 ct a safírem 0,985 ct a diamanty 0,34 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:43:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč