.. - Plnící pero zn. Fend, walzgold., obecný kov,  hrubá hmotnost 18,65 g

..

123311. Plnící pero zn. Fend, walzgold., obecný kov, hrubá hmotnost 18,65 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g
draží se

..

123312. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g

..

123313. Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby:

.. - Luxusní minimalistický prsten s přírodním diamantem 3,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,46 g
draží se top certifikát

..

123314. Luxusní minimalistický prsten s přírodním diamantem 3,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,46 g

Aktuální příhoz: 140 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek s diamanty 2,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,20 g
draží se certifikát

..

123315. Náramek s diamanty 2,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,20 g

Aktuální příhoz: 23 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek s přírodními beryly - smaragdy 5,54 ct a brilianty 0.87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,00 g
draží se certifikát

..

123316. Náramek s přírodními beryly - smaragdy 5,54 ct a brilianty 0.87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,00 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby:

.. - Zlaté pero, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 15,45 g
draží se

..

123317. Zlaté pero, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 15,45 g

Aktuální příhoz: 2 800 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 6,41 g
draží se

..

123318. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 6,41 g

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Konec dražby:

.. - Konvolut 8 krabiček na šperky
draží se

..

123319. Konvolut 8 krabiček na šperky

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice a závěs, zlato 580/1000, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 9,15 g
draží se

..

123320. Náušnice a závěs, zlato 580/1000, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 9,15 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby:

.. - Jehlice s onyxem a perličkou, obecný kov, hrubá hmotnost 1,70 g
draží se

..

123321. Jehlice s onyxem a perličkou, obecný kov, hrubá hmotnost 1,70 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby:

.. - 4 vltavíny, hrubá hmotnost 23,29 g.
draží se

..

123322. 4 vltavíny, hrubá hmotnost 23,29 g.

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g
draží se

..

123323. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.
draží se

..

123324. Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby:

.. - Luxusní designový náramek se smaragdy 6,47 ct a přírodními diamanty 2,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,86 g
draží se top certifikát

..

123325. Luxusní designový náramek se smaragdy 6,47 ct a přírodními diamanty 2,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,86 g

Aktuální příhoz: 85 000 Kč

Konec dražby:

.. - Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g
draží se

..

123326. Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g

Aktuální příhoz: 1 700 Kč

Konec dražby:

.. - Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g
draží se

..

123327. Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s tanzanite 5,20 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,80 g
draží se certifikát

..

123328. Prsten s tanzanite 5,20 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,80 g

Aktuální příhoz: 8 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice s perličkami a rhodolity, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,75 g
draží se

..

123329. Náušnice s perličkami a rhodolity, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,75 g

Aktuální příhoz: 2 900 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g
draží se

..

123330. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční topaz
draží se top certifikát

..

123331. Investiční topaz

Aktuální příhoz: 2 800 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g
draží se certifikát

..

123332. Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

Aktuální příhoz: 4 600 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g
draží se certifikát

..

123333. Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g

Aktuální příhoz: 9 500 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
draží se certifikát

..

123334. Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 1,71 g
draží se

..

123335. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 1,71 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g
draží se

..

123336. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Konec dražby:

.. - Tanzanit 5,85 ct
draží se certifikát

..

123337. Tanzanit 5,85 ct

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 1,51 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" , hrubá hmotnost 3,05 g
draží se certifikát

..

123338. Prsten s diamantem 1,51 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" , hrubá hmotnost 3,05 g

Aktuální příhoz: 27 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g
draží se certifikát

..

123339. Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g

Aktuální příhoz: 25 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
draží se certifikát

..

123340. Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Aktuální příhoz: 4 600 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční tanzanit 2,78 ct
draží se certifikát

..

123341. Investiční tanzanit 2,78 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby:

.. - Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g
draží se

..

123342. Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g

Aktuální příhoz: 4 300 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 15,27 g
draží se

..

123343. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 15,27 g

Aktuální příhoz: 14 000 Kč

Konec dražby:

.. - Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g
draží se certifikát

..

123344. Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s diamantem 0,56 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se certifikát

..

123345. Prsten s diamantem 0,56 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s tanzanity 4,40 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g
draží se certifikát

..

123346. Prsten s tanzanity 4,40 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

Aktuální příhoz: 16 000 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční diamant 1,34 ct
draží se certifikát

..

123347. Investiční diamant 1,34 ct

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Konec dražby:

.. - Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g
draží se

..

123348. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby:

.. - Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g
draží se

..

123349. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g

Aktuální příhoz: 5 000 Kč

Konec dražby:

.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g
draží se

..

123350. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g

Aktuální příhoz: 2 900 Kč

Konec dražby:

.. - Perlový náhrdelník, délka 45 cm, hrubá hmotnost 18,58 g
draží se

..

123351. Perlový náhrdelník, délka 45 cm, hrubá hmotnost 18,58 g

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby:

.. - Investiční černý diamant 2,92 ct
draží se certifikát

..

123352. Investiční černý diamant 2,92 ct

Aktuální příhoz: 2 300 Kč

Konec dražby:

.. - Jehlice, nízkoryzostní zlato, hrubá hmotnost 1,54 g
draží se

..

123353. Jehlice, nízkoryzostní zlato, hrubá hmotnost 1,54 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby:

.. - Sbírkový citrín 22,82 ct
draží se

..

123354. Sbírkový citrín 22,82 ct

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby:

.. - Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát
draží se

..

123355. Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g
draží se certifikát

..

123356. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby:

.. - Tanzanit 7,89 ct
draží se certifikát

..

123357. Tanzanit 7,89 ct

Aktuální příhoz: 4 100 Kč

Konec dražby:

.. - Prsten s ametystem, 4 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost 53, hrubá hmotnost 4,87 g

..

123358. Prsten s ametystem, 4 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost 53, hrubá hmotnost 4,87 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby:

.. - Kanovnický barokní kříž s centrálním českým granátem a diamanty, zlato 916/1000, hrubá hmotnost 14,95 g
draží se top doporučujeme certifikát

..

123359. Kanovnický barokní kříž s centrálním českým granátem a diamanty, zlato 916/1000, hrubá hmotnost 14,95 g

Aktuální příhoz: 110 000 Kč

Konec dražby:

Madagaskar - Přírodní rubín 9,00 ct
draží se

Madagaskar

123360. Přírodní rubín 9,00 ct

Aktuální příhoz: 2 000 Kč

Konec dražby: