123311. Plnící pero zn. Fend, walzgold., obecný kov, hrubá hmotnost 18,65 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby:
123312. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g
Aktuální příhoz: 7 000 Kč
Konec dražby:
123313. Náušnice se syntetickými perlami, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,65 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby:
123314. Luxusní minimalistický prsten s přírodním diamantem 3,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,46 g
Aktuální příhoz: 140 000 Kč
Konec dražby:
123315. Náramek s diamanty 2,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,20 g
Aktuální příhoz: 23 000 Kč
Konec dražby:
123316. Náramek s přírodními beryly - smaragdy 5,54 ct a brilianty 0.87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 7,00 g
Aktuální příhoz: 10 000 Kč
Konec dražby:
123317. Zlaté pero, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 15,45 g
Aktuální příhoz: 2 800 Kč
Konec dražby:
123318. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 6,41 g
Aktuální příhoz: 6 000 Kč
Konec dražby:
123320. Náušnice a závěs, zlato 580/1000, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 9,15 g
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby:
123321. Jehlice s onyxem a perličkou, obecný kov, hrubá hmotnost 1,70 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby:
123323. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g
Aktuální příhoz: 9 500 Kč
Konec dražby:
123324. Prsten s perlou a 12 brilianty 2 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56, hrubá hmotnost 3, 56 g.
Aktuální příhoz: 2 100 Kč
Konec dražby:
123325. Luxusní designový náramek se smaragdy 6,47 ct a přírodními diamanty 2,36 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 14,86 g
Aktuální příhoz: 85 000 Kč
Konec dražby:
123326. Set náušnic, náhrdelníku a přívěšku s turmalíny a markazity, 9 turmalínů a 86 markazitů, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", délka řetízku 16 cm, délka náhrdelníku 40 cm, hrubá hmotnost 25,30 g
Aktuální příhoz: 1 700 Kč
Konec dražby:
123327. Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g
Aktuální příhoz: 1 600 Kč
Konec dražby:
123328. Prsten s tanzanite 5,20 ct a diamanty 0,40 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,80 g
Aktuální příhoz: 8 000 Kč
Konec dražby:
123329. Náušnice s perličkami a rhodolity, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "liška", hrubá hmotnost 1,75 g
Aktuální příhoz: 2 900 Kč
Konec dražby:
123330. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 20 cm, hrubá hmotnost 10,29 g
Aktuální příhoz: 9 500 Kč
Konec dražby:
123332. Prsten s diamanty 1,24 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g
Aktuální příhoz: 4 600 Kč
Konec dražby:
123333. Prsten s diamantem 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,60 g
Aktuální příhoz: 9 500 Kč
Konec dražby:
123334. Prsten s diamanty 1,67 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,85 g
Aktuální příhoz: 12 000 Kč
Konec dražby:
123335. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 1,71 g
Aktuální příhoz: 1 600 Kč
Konec dražby:
123336. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 55 cm, hrubá hmotnost 6,68 g
Aktuální příhoz: 6 000 Kč
Konec dražby:
123338. Prsten s diamantem 1,51 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť" , hrubá hmotnost 3,05 g
Aktuální příhoz: 27 000 Kč
Konec dražby:
123339. Náhrdelník s diamantem 1,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,95 g
Aktuální příhoz: 25 000 Kč
Konec dražby:
123340. Prsten s emeraldem 1,00 ct a diamanty 0,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
Aktuální příhoz: 4 600 Kč
Konec dražby:
123342. Dámské hodinky ANKER, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 11,00 g
Aktuální příhoz: 4 300 Kč
Konec dražby:
123343. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 15,27 g
Aktuální příhoz: 14 000 Kč
Konec dražby:
123344. Závěs s diamanty 0,60 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,15 g
Aktuální příhoz: 7 500 Kč
Konec dražby:
123345. Prsten s diamantem 0,56 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,90 g
Aktuální příhoz: 10 000 Kč
Konec dražby:
123346. Prsten s tanzanity 4,40 ct a diamanty 1,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g
Aktuální příhoz: 16 000 Kč
Konec dražby:
123348. Náušnice, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 2,45 g
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby:
123349. Náramek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,95 g
Aktuální příhoz: 5 000 Kč
Konec dražby:
123350. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,97 g
Aktuální příhoz: 2 900 Kč
Konec dražby:
123351. Perlový náhrdelník, délka 45 cm, hrubá hmotnost 18,58 g
Aktuální příhoz: 2 000 Kč
Konec dražby:
123353. Jehlice, nízkoryzostní zlato, hrubá hmotnost 1,54 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby:
123355. Granátový set náramku a náušnic, pozlacené stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kamzík", délka řetízku cca 18 cm, hrubá hmotnost 20,17 g. Přiložen certifikát
Aktuální příhoz: 1 400 Kč
Konec dražby:
123356. Prsten s přírodním berylem - smaragdem 3,70 ct a brilianty 0,76 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,70 g
Aktuální příhoz: 7 000 Kč
Konec dražby:
123358. Prsten s ametystem, 4 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost 53, hrubá hmotnost 4,87 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby:
123359. Kanovnický barokní kříž s centrálním českým granátem a diamanty, zlato 916/1000, hrubá hmotnost 14,95 g
Aktuální příhoz: 110 000 Kč
Konec dražby: