.. - Náušnice, s brilianty 0,28 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,85 g puncováno

Délka náušnic 4,5 cm.

..
123366. Náušnice, s brilianty 0,28 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,85 g puncováno
Dražba ukončena:18.09.2024 22:35:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč