.. - Náramek s diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,44 g

Průměr náramku 6 cm.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123364. Náramek s diamanty 0,26 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 9,44 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:33:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč