.. - Závěs s perlou na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g

Délka závěsu 2 cm, délka řetízku 52 cm.

..
123367. Závěs s perlou na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,45 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:36:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč