.. - Prsten s přírodním safírem, 1,60 ct a brilianty 0,12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g

Pozn.: Briliant 1,2 mm.

Diamanty

Barva G

Čistota SI1

Velikost prstenu 49

V krabičce

..
123365. Prsten s přírodním safírem, 1,60 ct a brilianty 0,12 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,78 g
Dražba ukončena:18.09.2024 22:41:58
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč