Čeněk Pražák - Projektion Kopf-Naid

Olej na plátně, 120x95 cm. Signováno vpravo dole Č. Pražák 70. Nerámováno-olištováno.

Nejdelší strana: 120 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

top velký formát
123579. Projektion Kopf-Naid
Zbývá:11 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:28:00
Minimální příhoz:10 000 Kč
Aktuální cena:100 000 Kč