129116. Chlapec s květy a cigaretou
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 17.11.2024 20:32:00
129117. Servírovací lopatka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 26 cm, hrubá hmotnost 113,49 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 17.11.2024 20:33:00
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
129135. Panna Marie Pomocná Pasovská
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 17.11.2024 20:42:00