J. Dux, Juwelier Hannover - Servírovací lopatka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 26 cm, hrubá hmotnost 113,49 g

Nejdelší strana: 30 cm

Pozn.: mírně poškozeno.

J. Dux, Juwelier Hannover
129117. Servírovací lopatka, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", délka 26 cm, hrubá hmotnost 113,49 g
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč