Olej na plátně, 66x56 cm. Signováno vpravo nahoře J.M. Černovický. Nerámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1906 - 1991
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč