Nejdelší strana: 28 cm
Kolorované rytiny, rozměry od 20x15 cm do 24x40 cm.. Signovány v tisku. 6x Rámovány, zaskleny. 2x volný list.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Některé poškozeny..