J. Nussbiegel, F. Campe - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 28 cm

Kolorované rytiny, rozměry od 20x15 cm do 24x40 cm.. Signovány v tisku. 6x Rámovány, zaskleny. 2x volný list.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Některé poškozeny..

J. Nussbiegel, F. Campe
129120. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:17.11.2024 20:37:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč