J. Nussbiegel, F. Campe - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 28 cm

Kolorované rytiny, rozměry od 20x15 cm do 24x40 cm.. Signovány v tisku. 6x Rámovány, zaskleny. 2x volný list.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Některé poškozeny..

J. Nussbiegel, F. Campe
129120. Konvolut 8 prací
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 07.11.2024 19:25:23 1101