.. - Kůň

Bronz, výška: 38 cm. Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 38 cm

vydraženo top
..
128205. Kůň
Dražba ukončena:10.11.2024 20:04:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč