Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Panna Marie Pomocná Pasovská

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
129135. Panna Marie Pomocná Pasovská
Dražba ukončena:17.11.2024 20:54:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč