střední Evropa 20. stol. - Dekorační váza

Sklo, výška 77,5 cm. Neznačeno.

střední Evropa 20. stol.
129104. Dekorační váza
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč