Akvarel, 34x25 cm. Signováno vlevo nahoře Karel Kupka 1939. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1905 - 1971
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč