Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Luisa Černovická. Rámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1903 – 2008
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 500 Kč.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč