Olej na plátně, 38x67 cm. Signováno vpravo dole F.Zikmund. Rám, pasparta.
Pozn.: Volné plátno.
Nejdelší strana: 88 cm
o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč