Olej na sololitu, 25x20 cm. Signováno vlevo dole Žižka. Rámováno.
Nejdelší strana: 33 cm
o autorovi: 1954 – 2009
Malíř, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u profesorů Paderlíka a Součka. Nejčastějším tématem jeho maleb byly ženy a hrající si děti.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.