.. - Prsten s drahokamy, korálem a perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,71 g
draží se

..

126414. Prsten s drahokamy, korálem a perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,71 g

Aktuální příhoz: 6 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:50:00

.. - Závěs, drahý opál 1,1 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,51 g
draží se posouzeno znalcem

..

126415. Závěs, drahý opál 1,1 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,51 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:51:00

.. - Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g
draží se

..

126416. Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:52:00

.. - Prsten s rubínem 0,20 ct, safírem 0,20 ct, smaragdem 0,20 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,32 g
draží se

..

126417. Prsten s rubínem 0,20 ct, safírem 0,20 ct, smaragdem 0,20 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,32 g

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:53:00

.. - Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,27 g
draží se

..

126418. Prsten s diamantem 0,05 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,27 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:54:00

.. - Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g
draží se

..

126419. Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:55:00

.. - Prsten, safír 0,63 ct a diamant 0,01 ct, zlato nižší než 585/1000, hrubá hmotnost 1,83 g
draží se posouzeno znalcem

..

126420. Prsten, safír 0,63 ct a diamant 0,01 ct, zlato nižší než 585/1000, hrubá hmotnost 1,83 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:56:00

.. - Prsten, safír 0,42 ct a diamant 0,0065 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
draží se posouzeno znalcem

..

126421. Prsten, safír 0,42 ct a diamant 0,0065 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:57:00

.. - Prsten s opálem 5,00 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g
draží se

..

126422. Prsten s opálem 5,00 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:58:00

.. - Náušnice se zirkony 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,09 g

..

126423. Náušnice se zirkony 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,09 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:59:00

.. - Prsten, diamant 0,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g
draží se posouzeno znalcem

..

126424. Prsten, diamant 0,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,25 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:00:00

.. - Souprava náhrdelník a prsten s ametysty 5,00 ct každý a diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 15,90 g
draží se

..

126425. Souprava náhrdelník a prsten s ametysty 5,00 ct každý a diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 15,90 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:01:00

.. - Prsten s rubíny 0,70 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá 4,65 g
draží se

..

126426. Prsten s rubíny 0,70 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá 4,65 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:02:00

Československo 1920 - 1930 - Řetízek se zlatou mincí "Svatý Václav Jednodukát Československý 1923"
draží se

Československo 1920 - 1930

126427. Řetízek se zlatou mincí "Svatý Václav Jednodukát Československý 1923"

Aktuální příhoz: 7 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:03:00

.. - Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g
draží se certifikát

..

126428. Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:04:00

.. - Prsten, safír 0,32 ct a diamant 0,06 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,76 g
posouzeno znalcem

..

126429. Prsten, safír 0,32 ct a diamant 0,06 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,76 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:05:00

.. - Prsten, safír 0,34 ct a diamant 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g
draží se posouzeno znalcem

..

126430. Prsten, safír 0,34 ct a diamant 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:06:00

.. - Náušnice s koralem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

..

126431. Náušnice s koralem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:07:00

.. - Náramek s granáty, tombak, hrubá hmotnost 29,69 g
draží se

..

126432. Náramek s granáty, tombak, hrubá hmotnost 29,69 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 21:08:00