.. - Závěs, drahý opál 1,1 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,51 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126415. Závěs, drahý opál 1,1 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,51 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč