.. - Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g

Velikost prstenu 53.

Pozn.: V krabičce.

..
126419. Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 200 Kč