.. - Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g

Velikost prstenu 53.

Pozn.: V krabičce.

..
126419. Prsten se smaragdem 0,75 ct a diamanty 0,60 ct a routami, zlato 750/1000, značeno platnou maďarskou puncovní značkou, hrubá hmotnost 5,21 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:55:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč