.. - Prsten, diamant 0,73 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 3,39 g
draží se posouzeno znalcem

..

126364. Prsten, diamant 0,73 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "čejka", hrubá hmotnost 3,39 g

Aktuální příhoz: 3 700 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:00:00

.. - Luxusní náhrdelník - brož s českými granáty, tombak, hrubá hmotnost 41,25 g
draží se

..

126365. Luxusní náhrdelník - brož s českými granáty, tombak, hrubá hmotnost 41,25 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:01:00

.. - Prsten, safír 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,80 g
posouzeno znalcem

..

126366. Prsten, safír 0,65 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,80 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:02:00

.. - Brož, diamant 3,91 ct, stříbro 995/1000 a zlato 750/1000, hrubá hmotnost 17,00 g
draží se posouzeno znalcem

..

126367. Brož, diamant 3,91 ct, stříbro 995/1000 a zlato 750/1000, hrubá hmotnost 17,00 g

Aktuální příhoz: 6 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:03:00

.. - Náušnice s diamanty 2,44 ct, zlato 585/1000 a 333/1000 a stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 8,40 g
draží se

..

126368. Náušnice s diamanty 2,44 ct, zlato 585/1000 a 333/1000 a stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 8,40 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:04:00

.. - Řetízek, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", délka 43 cm, hrubá hmotnost 19,91 g
draží se

..

126369. Řetízek, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", délka 43 cm, hrubá hmotnost 19,91 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:05:00

.. - Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g
draží se

..

126370. Prsten se safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 6,73 g

Aktuální příhoz: 2 800 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:06:00

.. - Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,81 g
draží se posouzeno znalcem

..

126371. Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,81 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:07:00

.. - Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g
draží se

..

126372. Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:08:00

.. - Prsten, diamant 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
draží se posouzeno znalcem

..

126373. Prsten, diamant 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Aktuální příhoz: 2 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:09:00

.. - Prsten, safír 0,37 ct a syntetický safír, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,25 g
draží se posouzeno znalcem

..

126374. Prsten, safír 0,37 ct a syntetický safír, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,25 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:10:00

.. - Luxusní prsten se smaragdy 0,80 ct a diamanty 0,48 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,81 g
draží se

..

126375. Luxusní prsten se smaragdy 0,80 ct a diamanty 0,48 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 7,81 g

Aktuální příhoz: 5 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:11:00

.. - Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,11 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g
draží se posouzeno znalcem

..

126376. Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,11 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,97 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:12:00

.. - Náušnice s diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,66 g
draží se

..

126377. Náušnice s diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,66 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:13:00

.. - Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,34 g
posouzeno znalcem

..

126378. Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,34 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:14:00

.. - Prsten s opálem 0,25 ct, zlato 375/1000, hrubá hmotnost 0,51 g

..

126379. Prsten s opálem 0,25 ct, zlato 375/1000, hrubá hmotnost 0,51 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:15:00

.. - Prsten s chromdiopsidem 0,40 ct, zlato 375/1000, hrubá hmotnost 0,55 g

..

126380. Prsten s chromdiopsidem 0,40 ct, zlato 375/1000, hrubá hmotnost 0,55 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:16:00

.. - Konvolut 64 briliantů průměr od 1,50 mm do 3,43 mm
draží se

..

126381. Konvolut 64 briliantů průměr od 1,50 mm do 3,43 mm

Aktuální příhoz: 4 300 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:17:00

.. - Prsten, diamant 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť",hrubá hmotnost 5,44 g
draží se posouzeno znalcem

..

126382. Prsten, diamant 0,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť",hrubá hmotnost 5,44 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:18:00

.. - Brož s granáty, tombak, hrubá hmotnost 15,4 g
draží se

..

126383. Brož s granáty, tombak, hrubá hmotnost 15,4 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:19:00

.. - Náušnice s koralem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,58 g

..

126384. Náušnice s koralem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,58 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:20:00

.. - Prsten, safír 0,40 ct a 0,28 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g
draží se posouzeno znalcem

..

126385. Prsten, safír 0,40 ct a 0,28 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,89 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:21:00

.. - Prsten, osazen safírem 0,10 ct a 2 diamanty 5,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,75 g
draží se

..

126386. Prsten, osazen safírem 0,10 ct a 2 diamanty 5,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,75 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:22:00

.. - Závěs s diamanty 0,60 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,86 g
draží se

..

126387. Závěs s diamanty 0,60 ct, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,86 g

Aktuální příhoz: 2 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:23:00

.. - Prsten s diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,37 g
draží se

..

126388. Prsten s diamanty 0,15 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 3,37 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:24:00

.. - Prsten, centrální granát 1 ct obklopen 26 granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost obroučky 57, hrubá hmotnost 4,02 g

..

126389. Prsten, centrální granát 1 ct obklopen 26 granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", velikost obroučky 57, hrubá hmotnost 4,02 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:25:00

.. - Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,88 g
draží se posouzeno znalcem

..

126390. Prsten, safír 0,65 ct a diamant 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,88 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:26:00

.. - Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,51 g
draží se posouzeno znalcem

..

126391. Prsten, safír 0,50 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,51 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:27:00

.. - Prsten s diamanty 0,60 ct a syntetickým centrálním kamenem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,80 g
draží se

..

126392. Prsten s diamanty 0,60 ct a syntetickým centrálním kamenem, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,80 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:28:00

.. - Náušnice s koraly, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,25 g
draží se

..

126393. Náušnice s koraly, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 9,25 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:29:00

.. - Prsten, safír 1,0 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,15 g
draží se posouzeno znalcem

..

126394. Prsten, safír 1,0 ct a diamant 0,02 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,15 g

Aktuální příhoz: 1 500 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:30:00

.. - Secesní brož s granáty, tombak, hrubá hmotnost 6,49 g
draží se

..

126395. Secesní brož s granáty, tombak, hrubá hmotnost 6,49 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:31:00

.. - Prsten, diamant 0,75 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 5,84 g
draží se posouzeno znalcem

..

126396. Prsten, diamant 0,75 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou "koruna", hrubá hmotnost 5,84 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:32:00

.. - Prsten, diamant 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g
draží se posouzeno znalcem

..

126397. Prsten, diamant 0,66 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,13 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:33:00

.. - Prsten se smaragdy 0,8 ct a diamanty 1,02 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,21 g
draží se posouzeno znalcem

..

126398. Prsten se smaragdy 0,8 ct a diamanty 1,02 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,21 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:34:00

.. - Prsten, safír 0,60 ct a diamant 0,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g
draží se posouzeno znalcem

..

126399. Prsten, safír 0,60 ct a diamant 0,03 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,31 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:35:00

.. - Závěs, centrální granát 0,50 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,99 g

..

126400. Závěs, centrální granát 0,50 ct, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,99 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:36:00

.. - Prsten Art deco s diamanty 2,72 ct, zlato 530/1000 a 585/1000, hrubá hmotnost 3,01 g
draží se

..

126401. Prsten Art deco s diamanty 2,72 ct, zlato 530/1000 a 585/1000, hrubá hmotnost 3,01 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:37:00

.. - Závěs s diamantem 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,35 g
draží se

..

126402. Závěs s diamantem 0,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 0,35 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:38:00

.. - Náušnice, diamant 1,31 ct a 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,31 a 4,21 g
draží se posouzeno znalcem

..

126403. Náušnice, diamant 1,31 ct a 0,30 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,31 a 4,21 g

Aktuální příhoz: 1 800 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:39:00

.. - Náramek s granáty, tombak, hrubá hmotnost 20,34 g
draží se

..

126404. Náramek s granáty, tombak, hrubá hmotnost 20,34 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:40:00

.. - Prsten, safír 0,35 ct a diamant 0,016 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,13 g
draží se posouzeno znalcem

..

126405. Prsten, safír 0,35 ct a diamant 0,016 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,13 g

Aktuální příhoz: 1 100 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:41:00

.. - Prsten, safír 0,55 ct a diamant 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,16 g
draží se posouzeno znalcem

..

126406. Prsten, safír 0,55 ct a diamant 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,16 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:42:00

.. - Prsten, český granát a diamant 0,24 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,50 g
draží se posouzeno znalcem

..

126407. Prsten, český granát a diamant 0,24 ct, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,50 g

Aktuální příhoz: 1 600 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:43:00

.. - Prsten, safír 0,80 ct a diamant 0,04 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,71 g
draží se posouzeno znalcem

..

126408. Prsten, safír 0,80 ct a diamant 0,04 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,71 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:44:00

.. - Náhrdelník s granáty, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 28,60 g
draží se

..

126409. Náhrdelník s granáty, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 28,60 g

Aktuální příhoz: 2 200 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:45:00

.. - Závěs s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,27 g
draží se

..

126410. Závěs s českými granáty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,27 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:46:00

.. - Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g
draží se

..

126411. Náušnice se smaragdy 2,00 ct a diamanty 1,60 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,49 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:47:00

.. - Brož osazena diamantem 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", hrubá hmotnost 5,76 g

..

126412. Brož osazena diamantem 0,10 ct, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-27", hrubá hmotnost 5,76 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:48:00

.. - Prsten, safír 1,0 ct a diamant 0,06 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,70 g
draží se posouzeno znalcem

..

126413. Prsten, safír 1,0 ct a diamant 0,06 ct, zlato nižší než 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 1,70 g

Aktuální příhoz: 1 400 Kč

Konec dražby: 23.10.2024 20:49:00