.. - Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka náramku 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí 4 kameny.

..
126416. Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč

1 600 Kč 09.10.2024 15:33:08 10680
1 500 Kč 09.10.2024 12:44:27 5807