.. - Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Délka náramku 18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí 4 kameny.

..
126416. Náramek s granáty, zlato 333/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-59", hrubá hmotnost 14,30 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč