.. - Prsten s drahokamy, korálem a perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,71 g

Velikost prstenu 57.

..
126414. Prsten s drahokamy, korálem a perlou, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 12,71 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč