.. - Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a certikát L.A.G.

Velikost prstenu 54.

certifikát
..
126428. Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:23.10.2024 21:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč