.. - Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a certikát L.A.G.

Velikost prstenu 54.

vydraženo certifikát
..
126428. Prsten se smaragdy 1,80 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 8,95 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč