Československo 1920 - 1930 - Řetízek se zlatou mincí "Svatý Václav Jednodukát Československý 1923"

Nejdelší strana: 1 cm

Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "Z-41". Délka řetízku 19 cm.

Mince, zlato 986/1000. Hrubá hmotnost 8,96 g.

Československo 1920 - 1930
126427. Řetízek se zlatou mincí "Svatý Václav Jednodukát Československý 1923"
Zbývá:12 dnů, 17 hodin
Konec dražby:23.10.2024 21:03:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč