Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Mimořádný dekorativní nástolec - výška: 41 cm!!

Nejdelší strana: 68 cm

Alpaka, výška: 41 cm, délka: 68 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedna skleněnná výplň chybí.

top
Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
126469. Mimořádný dekorativní nástolec - výška: 41 cm!!
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 10.10.2024 10:48:59 5807
1 000 Kč 10.10.2024 7:10:56 14372