.. - Prsten s rubíny 0,70 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá 4,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 54.

..
126426. Prsten s rubíny 0,70 ct a diamanty 0,80 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá 4,65 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč