.. - Prsten s opálem 5,00 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g

Velikost prstenu 59.

Pozn.: V krabičce.

..
126422. Prsten s opálem 5,00 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,05 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:00:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč