.. - Prsten s rubínem 0,20 ct, safírem 0,20 ct, smaragdem 0,20 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,32 g

Velikost prstenu 53.

Pozn.: V krabičce.

..
126417. Prsten s rubínem 0,20 ct, safírem 0,20 ct, smaragdem 0,20 ct a diamanty 0,70 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,32 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:53:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč