.. - Prsten, safír 0,42 ct a diamant 0,0065 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 52

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126421. Prsten, safír 0,42 ct a diamant 0,0065 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč