.. - Náušnice se zirkony 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,09 g

..
126423. Náušnice se zirkony 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,09 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč