.. - Prsten, safír 0,34 ct a diamant 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 55

V krabičce.

vydraženo posouzeno znalcem
..
126430. Prsten, safír 0,34 ct a diamant 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,40 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:14:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč