.. - Souprava náhrdelník a prsten s ametysty 5,00 ct každý a diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 15,90 g

Délka závěsu 4,5 cm, délka řetízku 40 cm. Velikost prstenu 53.

Pozn.: V krabičce.

..
126425. Souprava náhrdelník a prsten s ametysty 5,00 ct každý a diamanty 0,20 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 15,90 g
Dražba ukončena:23.10.2024 21:01:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč