124234. Odpoledne na maloměstě
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:01:00
124240. Žena v modrých šatech
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:04:00
124244. Panna Marie s Ježíškem - kvalitní dobový rám
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:06:00
124263. Konvolut 4 litografií Vladimíra Komárka
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:15:00
středoevropský malíř počátku 20. stol.
124266. Plachetnice v zálivu
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:17:00
124268. Horská krajina - ručně řezaný dobový rám
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:18:00
124270. Konvolut 5 podobizen císařů Františka Josefa I., Vilém I., korunního prince Rudolfa a
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:19:00
nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský)
124277. Portrét starší dámy I.
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:22:00
124281. La Habana, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 154,75 g
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 29.09.2024 20:24:00