Ondřej  Coufal - Zátiší s vázami
 

Ondřej Coufal

124233. Zátiší s vázami

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:00:00

Afrika 20. stol. - Maska IV.
 

Afrika 20. stol.

124232. Maska IV.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:00:00

Jan Brabec - Odpoledne na maloměstě
doporučujeme

Jan Brabec

124234. Odpoledne na maloměstě

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:01:00

Afrika 20. stol. - Socha předkyně
 

Afrika 20. stol.

124235. Socha předkyně

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:01:00

Patrik Saudek - Muriel a andělé
 

Patrik Saudek

124237. Muriel a andělé

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:02:00

V. Jonáš - Město v Orientu
doporučujeme

V. Jonáš

124236. Město v Orientu

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:02:00

Jan Jüngling - Fialový papoušek
 

Jan Jüngling

124238. Fialový papoušek

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:03:00

monogramováno - Technický pokrok
 

monogramováno

124239. Technický pokrok

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:03:00

František Blažíček - Naděje
 

František Blažíček

124241. Naděje

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:04:00

Oldřich Koníček - Žena v modrých šatech
posouzeno znalcem

Oldřich Koníček

124240. Žena v modrých šatech

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:04:00

František Nikl - Na návsi
doporučujeme

František Nikl

124242. Na návsi

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:05:00

František Šimon Tavík - Amsterdamský obchodník
 

František Šimon Tavík

124243. Amsterdamský obchodník

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:05:00

Nesignováno - Panna Marie s Ježíškem - kvalitní dobový rám
 

Nesignováno

124244. Panna Marie s Ježíškem - kvalitní dobový rám

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:06:00

J. Steinský - Příboj
doporučujeme

J. Steinský

124245. Příboj

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:06:00

Jan Saudek - Johanna 1975
 

Jan Saudek

124247. Johanna 1975

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:07:00

Gebr. Titgemeyer Osnabrück - Nýtovačka
 

Gebr. Titgemeyer Osnabrück

124246. Nýtovačka

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:07:00

František Ringo Čech - Chce vidět paničku
 

František Ringo Čech

124249. Chce vidět paničku

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:08:00

Drážďany 2. pol. 19 stol. - Květináč
doporučujeme

Drážďany 2. pol. 19 stol.

124248. Květináč

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:08:00

Věroslav Žaloudek - Duch
 

Věroslav Žaloudek

124250. Duch

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:09:00

Afrika 20. stol. - Socha válečníka
 

Afrika 20. stol.

124251. Socha válečníka

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:09:00

.. - Kohout
 

..

124252. Kohout

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:10:00

Afrika 20. stol. - Maska V.
 

Afrika 20. stol.

124253. Maska V.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:10:00

Pavel Janouškovec - Krajina
 

Pavel Janouškovec

124254. Krajina

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:11:00

Afrika 20. stol. - Socha ženy
 

Afrika 20. stol.

124255. Socha ženy

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:11:00

Klaudie Švrčková - Neodejdu?
 

Klaudie Švrčková

124257. Neodejdu?

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:12:00

Bohuslav Tůma - V polích
 

Bohuslav Tůma

124256. V polích

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:12:00

Matheus Seutter - Mapa Porýní
 

Matheus Seutter

124258. Mapa Porýní

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:13:00

Maxim Kopf - Pohled do Nerudovy ulice
 

Maxim Kopf

124259. Pohled do Nerudovy ulice

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:13:00

Dominik Wallenfels - Prosvícení lidského orgánu.
 

Dominik Wallenfels

124261. Prosvícení lidského orgánu.

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:14:00

Zdeněk Smetana - Špagetka a hadice
doporučujeme

Zdeněk Smetana

124260. Špagetka a hadice

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:14:00

Max Beckmann - Der Komponist
 

Max Beckmann

124262. Der Komponist

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:15:00

Vladimír Komárek - Konvolut 4 litografií Vladimíra Komárka
 

Vladimír Komárek

124263. Konvolut 4 litografií Vladimíra Komárka

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:15:00

Andy Warhol - Coca-Cola
certifikát

Andy Warhol

124264. Coca-Cola

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:16:00

Miroslav Mužík - Pocta Picassovi
draží se

Miroslav Mužík

124265. Pocta Picassovi

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:16:00

Věroslav Žaloudek - Spanilá
 

Věroslav Žaloudek

124267. Spanilá

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:17:00

středoevropský malíř počátku 20. stol. - Plachetnice v zálivu
 

středoevropský malíř počátku 20. stol.

124266. Plachetnice v zálivu

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:17:00

Patrik Saudek - Karlos Vémola
doporučujeme

Patrik Saudek

124269. Karlos Vémola

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:18:00

J.D. Gruber - Horská krajina - ručně řezaný dobový rám
draží se

J.D. Gruber

124268. Horská krajina - ručně řezaný dobový rám

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:18:00

Evropa přelom 19. a 20. stol. - Konvolut 5 podobizen císařů Františka Josefa I., Vilém I., korunního prince Rudolfa a
 

Evropa přelom 19. a 20. stol.

124270. Konvolut 5 podobizen císařů Františka Josefa I., Vilém I., korunního prince Rudolfa a

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:19:00

Vladislav Urban - Malá černá
doporučujeme

Vladislav Urban

124271. Malá černá

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:19:00

František  Kupka - Kompozice
certifikát

František Kupka

124272. Kompozice

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:20:00

Afrika 20. stol. - Socha ženy
 

Afrika 20. stol.

124273. Socha ženy

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:20:00

Jana Ondrušová Wünschová - Lidice II.
doporučujeme

Jana Ondrušová Wünschová

124274. Lidice II.

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:21:00

Afrika 20. stol. - Maska XIII.
 

Afrika 20. stol.

124275. Maska XIII.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:21:00

Evropa přelom 19. a 20. stol. - Císař František Josef I.
draží se

Evropa přelom 19. a 20. stol.

124276. Císař František Josef I.

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:22:00

nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský) - Portrét starší dámy I.
 

nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský)

124277. Portrét starší dámy I.

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:22:00

František  Kupka - Abstrakce
 

František Kupka

124278. Abstrakce

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:23:00

Jiří Moldřík - Konvalinky
 

Jiří Moldřík

124279. Konvalinky

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:23:00

Neznámý autor - La Habana, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 154,75 g
draží se

Neznámý autor

124281. La Habana, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 154,75 g

Aktuální příhoz: 1 000 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:24:00

Kunisada - Sluha a jeho paní v nosítkách
 

Kunisada

124280. Sluha a jeho paní v nosítkách

Aktuální příhoz: 500 Kč

Konec dražby: 29.09.2024 20:24:00