Bohuslav Tůma - V polích

Olejová tempera, 74x84 cm. Nesignováno. Vzadu autorský štítek s datací 1990. Rámováno.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

124256. V polích
Dražba ukončena:29.09.2024 20:38:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč