Barvotisky, od 10x9 cm do 17x11 cm Některé signovány v tisku, Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 20 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci