Nejdelší strana: 36 cm
Olej na plátně, 35x19 cm. Signováno vpravo dole Jan Jüngling 71. Olištováno.
o autorovi: 1946
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Jiroudka. Věnoval se krajinomalbě a figurální malbě, tématicky z prostředí nemocnic a operačních sálů, dále také z tržišť, dostihů, divadelních zkoušek a baletních představení. Od r. 2001 působí na AVU Praha, fakulta divadelní, katedra scénografie. Jeho práce jsou součástí uměleckých sbírek doma i v zahraničí po celém světě.