Jana Ondrušová Wünschová - Lidice II.

Detail položky

Detail položky

Pastel, 53x40 cm. Signováno vpravo dole Ondrušová. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 72 cm

 

o autorovi: 1940

Grafička, malířka. Studovala na SUPŠ v Brně. Věnuje se volné grafice a exlibris, malbě a tvorbě pro architekturu. Nechává se inspirovat hudbou, divadlem a náboženstvím. Vyučuje výtvarnou výchovu. Je členkou uměleckých sdružení Sursum Corda a Prof Art. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, SNG Bratislava a GHMP v Praze.

doporučujeme
124274. Lidice II.
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci