Nesignováno - Panna Marie s Ježíškem - kvalitní dobový rám

Grafika, 38x27 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Celý výtěžek z aukce je na podporu činnosti Oblastní charity Tišnov - tedy zejména na podporu domácí péče, aby i lidé s obtížemi a v závěru života mohli zůstat doma (včetně tišnovského Domácího hospice Porta Vitae) a na podporu lidí v akutní i dlouhodobější nouzi prostřednictvím naší Charitní záchranné sítě.

Nesignováno
124244. Panna Marie s Ježíškem - kvalitní dobový rám
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč