Grafika, 38x27 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
Celý výtěžek z aukce je na podporu činnosti Oblastní charity Tišnov - tedy zejména na podporu domácí péče, aby i lidé s obtížemi a v závěru života mohli zůstat doma (včetně tišnovského Domácího hospice Porta Vitae) a na podporu lidí v akutní i dlouhodobější nouzi prostřednictvím naší Charitní záchranné sítě.