Jan Brabec - Odpoledne na maloměstě

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Jan Brabec 1929. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 59 cm

124234. Odpoledne na maloměstě
Dražba ukončena:29.09.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč