Kunisada - Sluha a jeho paní v nosítkách

Nejdelší strana: 49 cm

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno. Rámováno, zaskleno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

124280. Sluha a jeho paní v nosítkách
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč