Nejdelší strana: 65 cm
Mědirytina, 49x57 cm. V ozdobné kartuši jsou znaky měst Trieru, Mohuče, Kolína a Falce. Kolorováno. 1. pol. 18. stol. Nalepeno n kartonu. Na zadní straně kartonu je abecední index měst a vesnic.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1678 – 1754
Německý kartograf.