Matheus Seutter - Mapa Porýní

Nejdelší strana: 65 cm

Mědirytina, 49x57 cm. V ozdobné kartuši jsou znaky měst Trieru, Mohuče, Kolína a Falce. Kolorováno. 1. pol. 18. stol. Nalepeno n kartonu. Na zadní straně kartonu je abecední index měst a vesnic.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1678 – 1754
Německý kartograf.

Matheus Seutter
124258. Mapa Porýní
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč