nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský) - Portrét starší dámy I.

Olej na desce, 49x39 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

nesignováno (vzadu neautorský přípis M. Švabinský)
124277. Portrét starší dámy I.
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč